Wszystkie kategorie

Category : Biznes

IT Support Specjalist - 1zł

Data opublikowania: 10-02-2014 14:56:02 | Imię i nazwisko: Personnel Multiservice | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 814 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta – międzynarodowej znanej firmy z branży produkcyjnej z siedzibą w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
IT Support Specialist (z językami obcymi)

Opis stanowiska:
IT Specialist zapewni wsparcie techniczne oraz zarządzać będzie sytuacjami awaryjnymi dla użytkowników systemów IT i urządzeń.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwiązywanie, odbieranie, rejestrowanie, obsługę i dokumentowanie wszelkich sytuacji awaryjnych z udziałem sprzętu, oprogramowania, aplikacji lub produktów znajdujących się na liście standardów IT firmy.
Jest to support 24/7 więc osoby będą pracować w systemie 3 zmianowym – 7-15, 15-23, 23-7. W całym miesiącu przypada 5 zmian nocnych, 5 zmian popołudniowych, reszta to zmiany dzienne.

Zadania:
• Zapewnienie stabilności systemów i IT oraz zarządzanie incydentami w trybie 24/7 dla pracowników firmy zlokalizowanych na 4 kontynentach. Przyjmowanie, zgłaszanie, śledzenie, priorytetowanie i dokumentowanie problemów IT.

Wymagania:
• Doskonała znajomość języka angielskiego i tureckiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe inżynierskie lub co najmniej 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym ze wsparciem technicznym
• Orientacja na klienta i znajomość biznes etykiety telefonicznej
• Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
• Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
• Duża motywacja do pracy i samodzielność

Oferujemy:
• Możliwości rozwoju, szkoleń i nauki w międzynarodowym środowisku pracy
• Szansa na zdobycie doświadczenia i w przyszłości pracę i rozwój w innych działach IT
• Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę), atrakcyjne wynagrodzenie stałe + dodatki za prace w godzinach nocnych
• Rozwój kariery w globalnej strukturze

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl

Kontakt Personnel Multiservice: IT Support Specjalist

Telefon: 513718958

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad