Wszystkie kategorie

Category : Biznes

kierownik zakładu - dyrektor zarządzający

Data opublikowania: 12-01-2012 21:19:59 | Imię i nazwisko: Personnel Multiservice | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: opolskie | 849 razy wyświetlane |

Dla znanego, cenionego, wyróżnianego producenta artykułów drewnianych, z siedzibą w województwie opolskim, poszukujemy menedżera - kandydata na stanowisko kierownika zakładu - dyrektora zarządzającego.

Wymagania:
- wyższe wykształcenie
- doświadczenie w zarządzaniu produkcją
- dobra znajomość ekonomiki przedsiębiorstw
- umiejętność organizacji pracy, doświadczenie negocjacyjno-handlowe

Obowiązki:
- bezpośrednie kontakty z bankiem – /przelewy, faktury/, biurem rachunkowym, dostawcami, Inspekcją Pracy, Dozór Techniczny, Straż Pożarna, Nadzór Budowlany itp.
- bieżące zarządanie produkcją
- zarządzanie zagadnieniami związanymi z wynikiem finansowym firmy, ekonomika produkcji drzewnej tj. akord, organizacja produkcji, limitowanie zużycia materiałów, kalkulowanie cen wyrobów
- doradcza inicjatywa w sprawach finansowo-inwestycyjnego i strategicznego, dalszego rozwoju firmy

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki płacowe - do ustalenia w bezpośrednich rozmowach, udział w zyskach
- mozliwość otrzymania mieszkania służbowego

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 71 7290095, 513718958
Info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Kontakt Personnel Multiservice: kierownik zakładu - dyrektor zarządzający

Telefon: 717290095

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad