Wszystkie kategorie

Category : Biznes

Oferta Pracy księgowy/wa

Data opublikowania: 18-03-2016 15:54:12 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 915 razy wyświetlane |

Nasz Klient jest liderem na rynku profesjonalnych publikacji
medycznych. Działa na rynku od lat 90-dziesiątych, ma stabilną, ugruntowaną
pozycję. Obecnie poszukuje specjalisty do działu marketingu.

Księgowa/wy

Nr ref : WSK16KSMT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

· Księgowanie faktur zakupowych (kosztowych)· Realizacja płatności · Księgowanie wyciągów bankowych· Rozliczenia międzyokresowe kosztów czynne i bierne · Rozliczenia międzyokresowe przychodów i przychodów ze sprzedaży· Wystawianie faktur sprzedaży · Przygotowywanie raportów księgowych· Pomoc przy zamknięciu okresów rozliczeniowych Wymagania:· Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/ego· Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse/rachunkowość) lub w trakcie studiów · Praktyczna znajomość zasad rachunkowości finansowej i prawa podatkowegoCIT i VAT· Bardzo dobra organizacja pracy· Umiejętność pracy w zespole· Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)· Mile widziany- ukończony kurs na samodzielną księgową w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce lub innej jednostce edukacyjnej (INFOR, SEKA)· Mile widziana znajomość programu Exact

Oferujemy:

· Praca w międzynarodowej firmie dającej duże możliwości rozwoju· Atrakcyjne wynagrodzenie· Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych· Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole

Zainteresowane
osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:s.kublik@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego ofertyNr ref: WSK16KSMT

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Sylwia Kublik: Oferta Pracy księgowy/wa

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad