Wszystkie kategorie

Category : Biznes

Specjalista ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF)

Data opublikowania: 02-07-2014 16:26:44 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 951 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie
suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w
Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista
ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF)

Nr ref: WSK14FPAHB

Miejsce
pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Planowanie całościowej strategii finansowej (w tym budżetu),
państw regionu NEEMEF - North East Europe, Middle East and France,

Analiza i interpretacja danych finansowych w celu tworzenia
prognoz,

Wspieranie Działu Handlowego oraz Operacyjnego w ich rozwoju
biznesowym, redukcji kosztów i różnych innych projektach,

Wspieranie Zarządu w analizach, związanymi między innymi z
otwarciem działalności w nowych państwach,

Tworzenie raportów – miesięcznych oraz ad hoc, zawierających
zalecenia mające na celu zwiększenia efektywności pracy firmy,

Współpraca z zespołami zarządzającymi różnymi regionami, oraz
raportowanie do kierownictwa wyższego szczebla.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe),

Certyfikaty CIMA, ACCA itp. mile widziane,

Co najmniej 3 - 5 lat doświadczenia w pracy w międzynarodowej
firmie,

Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, interpretowania
danych pochodzących z różnych źródeł,

Biegła znajomość języka angielskiego,

Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
(preferowany język Francuski),

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

Umiejętność pracy w zespole,

Umiejętność myślenia strategicznego,

Biegłość w obsłudze komputera,
w tym przede wszystkim doskonała znajomość programu MS Excel oraz narzędzi
służących do budżetowania (mile widziana znajomość Hyperion),

Otwartość na nowe wyzwania i chęć poszerzania swojej wiedzy,

Multizadaniowość,

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Możliwość rozwoju,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14FPAHB

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. Finansów, Planowania i Analiz (region NEEMEF)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad