Wszystkie kategorie

Category : Biznes

Starszy Analityk Biznesowy - raportowanie

Data opublikowania: 23-06-2014 16:56:31 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 1030 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie
suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w
Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Starszy Analityk
Biznesowy - raportowanie

Nr ref: WSK14SABHB

Miejsce
pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Opracowywanie raportów i analiz ad-hoc dla przełożonych (Senior
Managers) za pomocą narzędzia analizy biznesowej Microstrategy,

Regularne tworzenie i implementacja raportów, w tym dashboardów,

Analiza i interpretacja danych w firmie (gł. związanych z
finansami), w celu zwiększenia efektywności jej działania,

Stymulowanie zmian w technikach raportowania w celu ułatwienia
sprawowania efektywnej kontroli nad regionem,

Tworzenie szkoleń z zakresu analizy biznesowej,

Wsparcie dla użytkowników narządzi Business Intelligence,

Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy branżowej, w tym zapoznawanie
się m.in. z Planami Marketingowymi firmy,

Dostarczanie ekspertyz na temat możliwości rozwoju i wdrożenia
efektywnych rozwiązań biznesowych w regionie,

Współpraca z Business Managerami i innymi współpracownikami,
kontakt z różnymi działami firmy.

Wymagania:

Doskonała znajomość
oprogramowania Business Intelligence – najlepiej Microstrategy lub Business
Object,

Doświadczenie na podobnym
stanowisku,

Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),

Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

Komunikatywność,

Biegła znajomość języka angielskiego,

Biegłość w obsłudze komputera,
w tym przede wszystkim bardzo dobra znajomość programu MS Excel,

Znakomita organizacja czasu pracy,

Motywacja do pracy,

Umiejętność pracy zespołowej,

Otwartość na nowe wyzwania,

Multizadaniowość,

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14SABHB

Oraz
dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: Starszy Analityk Biznesowy - raportowanie

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad