Wszystkie kategorie

Category : Praca

Blacharz samochodowy, Holandia

Data opublikowania: 28-08-2016 19:35:51 | Imię i nazwisko: Leszek Gregorczyk | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: ’s-Hertogenbosch | 513 razy wyświetlane |

Praca dla blacharzy samochodowych z doświadczeniem. Miejsce pracy:
Brabancja Północna.

Zakres obowiązków:

- ocena stanu blach w samochodach;

- przygotowywanie pojazdów do naprawy (montaż i demontaż elementów
nadwozia);

- naprawa wgnieceń oraz innych uszkodzeń karoserii;

- montaż gotowych elementów.

Wymagania:

- 3-letnie doświadczenie w zawodzie blacharza samochodowego;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

- prawo jazdy kategorii B (od minimum 12 miesięcy).

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- wynagrodzenie 11,50 EUR brutto/h (wypłacane w tygodniówkach);

- gwarantowane minimum 40 godzin pracy w tygodniu;

- dodatki za pracę w nadgodzinach (128% stawki godzinowej);

- zakwaterowanie;

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem
zatrudnienia;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres cv@personicon.pl

Kontakt Leszek Gregorczyk: Blacharz samochodowy, Holandia

Telefon: 696 464 932

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad