Wszystkie kategorie

Category : Praca

Cieśla szalunkowy - austriackie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 06-04-2017 12:48:07 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 516 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje do pracy na terenie Austrii fachowców na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Austria

Zadania:

- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:

- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- umowę o pracę na austriackich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie (13 i 14 pensja, urlopowe i świąteczne)

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy praca@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: CS/AT/2017

Kontakt Euro Labora: Cieśla szalunkowy - austriackie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad