Wszystkie kategorie

Category : Praca

Cieśla szalunkowy - holenderskie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 31-10-2017 20:55:23 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 523 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego holenderskiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

- wszystkie prace związane z szalunkami

Wymagania:

- doświadczenie jako ciesla szalunkowy

- znajomość systemu deskowań DOKA/PERI/NOE

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

- komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego/niemieckiego

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- uprawnienia VCA (mile widziane)

Oferujemy:

- umowę o pracę na holenderskich warunkach

- zakwaterowanie

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim/angielskim oraz posiadane świadectwa, certyfikaty, referencje, certyfikaty …) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CS/NL/2017

Kontakt Euro Labora: Cieśla szalunkowy - holenderskie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad