Wszystkie kategorie

Category : Praca

Dekarz - austriackie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 06-04-2017 12:45:26 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 462 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

  • wszelkie prace dekarskie

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Mile widziane:

  • grupy 2-osobowe
  • wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety
  • świąteczne i urlopowe
  • zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: DEK/AT/2017

Kontakt Euro Labora: Dekarz - austriackie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad