Wszystkie kategorie

Category : Praca

Dekarz - holenderskie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 05-09-2017 09:59:30 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 527 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601) dla swojego holenderskiego partnera poszukuje pracowników na stanowisko:

Dekarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace dekarskie

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- holenderskie warunki zatrudnienia

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV –Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku angielskim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: holandia@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: DEK/NL/2017

Kontakt Euro Labora: Dekarz - holenderskie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad