Wszystkie kategorie

Category : Praca

Elektryk - austriackie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 15-11-2017 17:43:38 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 494 razy wyświetlane |

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

- demontaż starych oraz montaż nowych instalacji elektrycznych

- układanie tras kablowych

- montaż gniazdek, przełączników

- montaż oświetlenia

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- dobra znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

- umiejętność czytania planów

Oferujemy:

- austriackie warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

- zakwaterowanie

- pełen pakiet socjalny

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: EL/AT/2017

Kontakt Euro Labora: Elektryk - austriackie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad