Wszystkie kategorie

Category : Handel

Store Manager

Data opublikowania: 20-06-2016 13:52:08 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 1056 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się
produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie.
Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym
pomysłom. Do swojego zespołu w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref:WWW16SMLC

Miejsce pracy:Gdańsk

Opis stanowiska:

· Zarządzanie zespołem, · Odpowiedzialność za sprzedaż i wyniki sprzedażowe, · Planowanie odpowiedniej ekspozycji towaru,· Dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie sklepu,· Organizowanie promocji, Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile
    widziane handlowe lub ekonomiczne,

  • Doświadczenie na stanowisku
    Kierownika Sklepu,

  • Bardzo dobra znajomość branży,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi
    komputera (MS Office),

  • Znajomość języka angielskiego w
    stopniu komunikatywnym,

  • Ambicja, samodzielność, bardzo
    wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

· Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, · Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę, · Szkolenia produktowe i handlowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW16SMLC

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Weronika Wilga: Store Manager

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad