Wszystkie kategorie

Category : Hotelarstwo

Kierownik ds.Technicznych

Data opublikowania: 15-04-2016 14:10:23 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Warszawa | 765 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to nowoczesny dwunastopiętrowy
Hotel położony w centrum Poznania zapewniający swoim gościom komfortowy
wypoczynek w luksusowych pokojach i apartamentach. Hotel zajmuje się
organizacją prestiżowych spotkań biznesowych, konferencyjnych oraz innych
imprez okolicznościowych. Do profesjonalnego zespołu obsługi hotelowej
poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik ds.
Technicznych

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref: WMS16KTHA

Zakres obowiązków:

Koordynowanie pracy Służb
Technicznych i podwykonawców

Dbanie o jak najwyższą jakość prac technicznych

Stosowanie procedur
hotelu dotyczących zachowania w czasie pożaru oraz innych zasad BHP

Odpowiedzialność za
zatrudnianie, szkolenie oraz koordynowanie prac personelu Działu Technicznego

Opowiedzialność za
zarządzanie techniczne hotelem i jego konserwacją w celu utrzymania urządzeń i
instalacji w dobrym stanie technicznym

Nadzór nad usuwaniem
usterek zarejestrowanych w systemie intranet, poprzez rozdzielanie obowiązków
oraz osobiste zaangażowanie w naprawy i kontrolę ich realizacji

Wymagania:

Wykształcenie techniczne

Doświadczenie w
eksploatacji technicznej lub na stanowisku nadzoru eksploatacji technicznej

Umiejętność kierowania
pracą podległego zespołu i delegowania
obowiązków - wymagamy bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych

Znajomość przepisów
prawnych w zakresie eksploatacji technicznej budynków

Samodzielność,
odpowiedzialność

Doskonała organizacja
czasu pracy

Oferujemy:

Samodzielne stanowisko

Stabilne zatrudnienie
oraz szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe

Przyjazną atmosferę
opartą na partnerstwie w wysokiej kulturze organizacyjne

Atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt Marta Stępień: Kierownik ds.Technicznych

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad