Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

FrontEnd/Web Developer

Data opublikowania: 09-09-2015 11:11:35 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 1113 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, zajmująca
czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od zautomatyzowanych
systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu medycznego.

Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce
wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy
utalentowanej osoby na stanowisko:

Nr ref: WMS15FRLX

Miejsce pracy: Warszawa /
Zdalnie

Opis stanowiska:

· rozwój, utrzymanie i pozycjonowanie firmowej strony internetowej· budowa, rozwój i utrzymanie aplikacji webowych· bezpośrednia praca z kierownikiem projektu przy określaniu wymagań i założeń· bezpośrednia współpraca z działem marketingu/sprzedaży· efektywne dostarczanie produktów projektowych · rozwój przyjaznego interfejsu użytkownika· tworzenie i rozwijanie elastycznej i wydajnej warstwy dostępu do danych · współpraca z międzynarodowym zespołem Web Developerów Wymagania:

co
najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach

bardzo
dobra znajomość standardów oraz technologii webowych (HTML5, CSS3,
JavaScript/AJAX, jQuery, REST, JSON)

bardzo
dobra znajomość zasad projektowania graficznego

bardzo
dobra znajomość zasad SEO

doświadczenie
w budowie serwisów mobilnych oraz RWD

dobra
umiejętność programowania przy użyciu Visual Studio 2008/2010 i .NET 4.0 oraz
C#

dobra
znajomość wzorca projektowego MVC, Razor

dobra
znajomość SQL, T-SQL – tworzenie rozwiązań, utrzymanie, optymalizacja

bardzo
dobra znajomość języka angielskiego

zorientowanie
na sukces

ambicja
i chęć rozwoju

Mile
widziane:

znajomość metodyki Scrum

znajomość PostgreSQL

znajomość SVN

Znajomość w/w wymagań będzie weryfikowana podczas rozmów
kwalifikacyjnych.

Oferujemy:

· praca projektowa / pół etatu· duża możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji· pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów· pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej· możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu nowoczesnych technologii · konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS15FRLX

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Marta Stępień: FrontEnd/Web Developer

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad