Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Organizator projektów informatycznych, Niemcy

Data opublikowania: 16-03-2014 12:08:23 | Imię i nazwisko: Piotr Trzebiatowski | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Dortmund | 901 razy wyświetlane |

Description

Duża międzynarodowa firma,
oferująca innowacyjne systemy dla infrastruktury elektrotechnicznej, do swojej
centrali w zachodnich Niemczech poszukuje osoby na stanowisko organizatora
projektów informatycznych.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie i
wdrażanie projektów informatycznych, wspierającymi działania biznesowe firmy;

- analiza procesów biznesowych
oraz identyfikacja obszarów do optymalizacji.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
informatyczne;

- znajomość procesów
logistycznych;

- doświadczenie w zakresie
analizy procesów biznesowych;

- doświadczenie i
umiejętności z zakresu zarządzania projektami;

- znajomość baz danych MS
SQL i MySQL;

- dobra znajomość języka
niemieckiego w mowie i piśmie oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na
umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;

- wynagrodzenie na poziomie
60.000 euro brutto rocznie, tj. ok. 2800 euro netto miesięcznie;

- pracę w prężnym
międzynarodowym koncernie;

- duże możliwości rozwoju
zawodowego;

- miejsce pracy: zachodnie
Niemcy (land Nadrenia Północna-Westfalia).

CV w języku niemieckim prosimy nadsyłać na email agencji
zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

Kontakt Piotr Trzebiatowski: Organizator projektów informatycznych, Niemcy

Telefon: 609 408 544

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad