Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista ADOBE FLEX

Data opublikowania: 26-01-2012 15:39:00 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 856 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest instytucja budżetowa realizujące
nowatorski projekt informatyczny. W związku z tym do swojego zespołu w
Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK11PAM

Warszawa

Zadania:

Zbieranie
i analiza wymagań odnośnie nowego dużego (ogólnopolskiego) systemu
informatycznego – w zakresie niezbędnym dla wykonania zadań programistycznych

Programowanie oraz
testowanie

Dokumentowanie wykonanej
pracy (w tym komentowanie kodu źródłowego)

Wymagania:

Umiejętności
programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 3/4)

Umiejętność
posługiwania się środowiskiem programistycznym (Flex Builder 3/4, Subversion,
FlexUnit 4)

Znajomość
technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling)

Znajomość
wzorców projektowych (np. Model-View-Controller)

Znajomość
zasad modelowania w Unified Modeling Language

pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (SVN)

Praktyczna
znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność instalacji środowiska
bazodanowego, stworzenia bazy danych tabel i relacji pomiędzy tabelami)

Praktyczna
znajomość serwerów aplikacyjnych (umiejętność instalacji serwera, podstawowa
znajomość interfejsu administracyjnego, umiejętność podstawowej konfiguracji
np. pule połączeń, security)

pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii

Samodzielność
w zakresie organizowania własnej pracy ze szczególnym uwzględnieniem
dokumentowania wykonanej pracy

Dodatkowymi atutami będą:

Znajomość
Java SE oraz Java EE (Spring, JPA, JSF, Facelets)

Znajomość
Web Services

Znajomość
PostgreSQL

Znajomość
Linux w stopniu umożliwiającym samodzielne zarządzanie środowiskiem
deweloperskim

Znajomość
Maven, Ant

Oferujemy:

Możliwość
ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez unikalne autorskie szkolenia

Pracę
z nowymi technologiami

Pracę
przy pionierskim dużym projekcie informatycznym

Pracę
w młodym zespole

Umowę
o pracę po okresie próbnym

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl w
tytule proszę umieścić

Prośba o
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Programista ADOBE FLEX

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad