Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Programista Sharepoint

Data opublikowania: 22-08-2014 14:06:07 | Imię i nazwisko: Kamil Chomka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 801 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych, prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym
poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe.

Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie
osoby na stanowisko:

Nr ref:
WKC14PSIT

Miejsce
pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii .NET w oparciu o
platformę Sharepoint 2013 i Sharepoint Online

Wdrożenia systemów Sharepoint oraz EOD

Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Bezpośrednie raportowanie wyników pracy do Architekta Rozwiązań oraz
Project Managera

Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych oraz konferencjach

Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i
dokumentacji

Dbałość o poprawność kodu

Wymagania:

Umiejętność programowania w języku c# oraz znajomość platformy .net

Praktyczna znajomość platformy sharepoint (2007/2010/2013)

Znajomość html, css, javascript, ajax

Znajomość sql
server reporting services i sql server analysis services

Znajomość pełnego pakietu microsoft office

Mile widziane:

Doświadczenie w programowaniu w T-SQL

Doświadczenie w programowaniu w C#.NET w framework 3.5, 4.0

Znajomość aplikacji Microsoft Office infopath

Znajomość aplikacji Microsoft Sharepoint Designer

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

Doskonałą atmosferę pracy

Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji (również technologicznych)

Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole

Rozwój zawodowy

Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby
prosimy o przesyłanie CV na adres

k.chomka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WKC14PSIT

Telefon kontaktowy
22 862 72 50

Prośba o dodanie
klauzuli w CV:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie
Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Kamil Chomka: Programista Sharepoint

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad