Wszystkie kategorie

Category : Informatyka

Sharepoint Team Leader

Data opublikowania: 22-08-2014 14:46:21 | Imię i nazwisko: Kamil Chomka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 829 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym
poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe.

Obecnie
poszukuje do swojego zespołu w
Warszawie osoby na stanowisko:

Nr ref: WKC14STLIT

Miejsce
pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła funkcję
Team Leadera dla nowopowstałego zespołu Developerów .Net/SharePoint. Głównym
zadaniem na tym stanowisku pracy będzie koordynowanie pracy Developerów w zakresie:
projektowania, budowy, rozwoju oraz utrzymywania systemów na platformie
klientów, w oparciu o technologię on-premise jak i cloud.

Obowiązki:

Projektowanie aplikacji wykorzystujących technologie Microsoft SharePoint

Kierowanie zespołem programistów zajmujących się budowaniem,
dostosowywaniem i utrzymywaniem systemów informatycznych zbudowanych na
bazie MS SharePoint

Projektowanie i szacowanie czasochłonności budowy systemów
informatycznych w oparciu o zdefiniowane wymagania funkcjonalne

Wymagania:

Ukończenie studiów o profilu technicznym (np. informatyki, telekomunikacji,
elektroniki)

Minimum 5 letnie doświadczenie w technologiach MS SharePoint

Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem programistów lub
nadzorowaniu pracy innych członków zespołu

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się

Dodatkowym atutem będzie znajomość jednej technologii
z poniższych: Nintex, SSRS, Performance Point

Klient oferuje:

Doskonałą atmosferę pracy

Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji (również technologicznych)

Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole

Rozwój zawodowy

Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej

Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby
prosimy o przesyłanie CV na adres

k.chomka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WKC14STLIT

Telefon kontaktowy 22 862
72 50

Prośba o dodanie
klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883."

Kontakt Kamil Chomka: Sharepoint Team Leader

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad