Wszystkie kategorie

Category : Praca

Informatyk/Programista PHP - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 08-09-2017 12:20:00 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 529 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Informatyk/Programista PHP

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref: INPHP/De/1/2017

Zakres obowiązków:

- jako informatyk/programista PHP będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowej platformy online dla sklepu internetowego, praca w środowisku program.: PHP 7, Continuos Integration, Elasticsearch, praca ze zdalnym repozytorium GiT oraz GitLAB oraz profilowanie z Tideways, praca nad projektami (OpenStack, TYPO3, OXID eShop), w środowisku Jira Agile, back-and, Open-stack.

Wymagania:

- ukończone studia na kierunku gospodarka/media lub informatyka

- 2-3 letnie doświadczenie przy projektach IT

- know how oprogramowania PHP i SQL

- doświadczenie z Git

- zainteresowanie pracą w e-commerce, trendami internetowymi

- samodzielna praca

- znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

- znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony (40 godz. tygodniowo)(13-ta wypłata)

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość pracy typu home office

- atrakcyjny model premii i prowizji

- emeryturę zakładową oraz ubezpieczenie zdrowotne

- benefity (yoga, zajęcia u fizjoterapeuty)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: INPHP/De/1/2017

Kontakt Lupa Personal: Informatyk/Programista PHP - niemieckie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad