Wszystkie kategorie

Category : Inne

DARMOWY kurs języka niemieckiego – praca w opiece

Data opublikowania: 08-02-2017 00:07:42 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 622 razy wyświetlane |

Description

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą?
Jeśli w swoją pracę angażujesz się całym sercem, a opieka nad osobami chorymi to dla Ciebie nie zawód a powołanie.
Masz świadomość, że Twój zawód to rodzaj misji, której efektem jest ogromna wręcz satysfakcja
Pomożemy Ci!
Rozpocznij DARMOWY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO i zostań profesjonalną opiekunką osób starszych.
ROZPOCZĘCIE KURSU 13.02.2017

Wymagania

Doświadczenie zawodowe w opiece nad osobami chorymi / starszymi
Chęć nauki język niemieckiego

Obowiązki

Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi
Pomoc w codziennych czynnościach
Prowadzenie gospodarstwa domowego
Dotrzymywanie towarzystwa
Mile widziane

Posiadasz prawo jazdy i nie boisz się jeździć
Oferujemy

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.
Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.

Kontakt Work Service Express: DARMOWY kurs języka niemieckiego – praca w opiece

Telefon: 327758870

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad