Wszystkie kategorie

Category : Inne

Koordynator ds. Ochrony

Data opublikowania: 08-07-2014 14:03:48 | Imię i nazwisko: Dział Rekrutacji | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Poznań | 572 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony działająca dynamicznie
na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i
mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych, w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy
kandydata na stanowisko:

Koordynator ds. ochrony fizycznej

Miejsce pracy: Poznań

(nr ref.: KOF/IS)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie
    minimum średnie;

  • doświadczenie w
    zarządzaniu podległym zespołem pracowników,

  • samodzielność w
    działaniu, zaangażowanie i motywacja;

  • umiejętność
    analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra
    znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat.
    B;

  • mile widziane orzeczenie o
    niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

koordynowanie działań
ochrony na wyznaczonym terenie (praca w siedzibie w Poznaniu);

kontrola stanu
zabezpieczenia obiektów;

realizacja polityki firmy w
zakresie usług ochrony fizycznej i mienia ;

koordynowanie pracy
podległych pracowników;

raportowanie o sytuacji na
podległych obiektach.

Co oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole;

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę);

możliwość rozwoju zawodowego;

podstawowe
narzędzia pracy -w tym samochód służbowy

CV
i list motywacyjny z dopiskiem „KOORDYNATOR” prosimy przesyłać na adres e-mail:

rekrutacja@isp24.pl

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w
celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby
pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U.
97.133.883)"

Kontakt Dział Rekrutacji: Koordynator ds. Ochrony

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad