Wszystkie kategorie

Category : Inne

Księgowa/Księgowy

Data opublikowania: 21-06-2016 14:07:50 | Imię i nazwisko: Sylwia | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 650 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w
ponad 90 krajach, światowego lidera

w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do
zespołu w Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Accountant (biegły j.angielski)

Nr ref: WSK16ABA

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

· Sporządzanie sprawozdań finansowych.· Tworzenie regularnych analiz nt. sprawozdań finansowych i różnic między prognozami a wynikami.· Opracowywanie rozliczeń inwentaryzacji.· Udział w planowaniu właściwej alokacji kosztów.· Monitorowanie budżetu wielu działów firmy.· Zapewnienie terminowości i poprawności wprowadzania zapisów i dokumentów finansowych zgodnie z polityka firmy· Współpraca z działami finansowymi Wymagania:· Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.· Mile widziane doświadczenie w pracy w centrum usług wspólnych· Wykształcenie wyższe w obszarze ekonomii lub finansów i rachunkowości.· Biegła znajomość języka angielskiego.· Znajomość standardów GAAP.· Mile widziana znajomość systemów ERP.· Dobra organizacja i wysoka etyka pracy.

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy.· Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia.· Dynamiczną atmosferę.· Atrakcyjne wynagrodzenie.· Bogaty pakiet socjalny i benefitów.· Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Zainteresowane
osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WSK16ABA

Prośba o dodanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Sylwia: Księgowa/Księgowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad