Wszystkie kategorie

Category : Inne

Monter izolacji - 8080zł

Data opublikowania: 20-02-2017 11:40:03 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 876 razy wyświetlane |

Description

KRAZ: nr 1116

praca tymczasowa

Miejsce pracy: Holandia

Wymagania

• Udokumentowane minimum 2-letnie doświadczenie jako monter izolacji rurociągów

• Certyfikat VCA/SSC

• Numer SOFI

• Język angielski i/lub niemiecki/holenderski w stopniu komunikatywnym

Obowiązki

• Montaż izolacji termicznych

• Montaż izolacji zimno i ciepłochronnej ( pyrogel, bryogel, wełna mineralna, foamglass, armaflex, Stenca, ULVA)

• Sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

• Własny samochód

Oferujemy
• HOLENDERSKĄ umowę na pełny etat

• HOLENDERSKIE ubezpieczenie

• Stawkę godzinową 13 EUR/Netto

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Darmowe zakwaterowanie

• Szkolenia branżowe

• Stabilne miejsce zatrudnienia

• Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz

Twoje CV powinno zawierać następującą klauzulę:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach
przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy
Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno
obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29
sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z
2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie
dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych
dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom
należącym do grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym
pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ

Twoi znajomi też szukają pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę
poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN.
Szczegóły premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Kontakt Work Service Express: Monter izolacji

Telefon: +48327758860

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad