Wszystkie kategorie

Category : Inne

Opiekunka z prawem jazdy – DODATKOWY BONUS - 4744zł

Data opublikowania: 02-03-2017 17:08:44 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 619 razy wyświetlane |

h4.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; }h4.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

Pomóż innym i poczuj spełnienie oraz satysfakcję
finansową

Masz doświadczenie w opiece nad osobami
starszymi?
Posiadasz czynne prawo jazdy? Zapewniamy DODATEK 50
Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia
Chcesz pomagać osobom
starszym, którym bliscy przestali lub nie mogą pomagać

Jeśli
odpowiedziałaś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM
POTRZEBNA!

Miejsce pracy: Niemcy
KRAZ: nr 9102
praca
stała

Wymagania

• CZYNNE prawo jazdy
• Doświadczenie w opiece nad osobami
starszymi
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki

• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi

Pomoc w codziennych czynnościach
• Prowadzenie gospodarstwa
domowego
• Dotrzymywanie towarzystwa

Mile widziane

• Referencje i podziękowania od rodzin

Oferujemy

Legalne zatrudnienie
• Odprowadzanie składki ZUS od 4263
złotych brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Dodatek za
czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia

Zwrot kosztów podróży - 120 Euro netto za kontrakt

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
• Bezpłatne zakwaterowanie i
wyżywienie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę
koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika
pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za
każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od
nas 300 PLN.

Twoje CV powinno zawierać następującą
klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych
przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w
Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z
procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w
przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz.
2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich
oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w
Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów.

Kontakt Work Service Express: Opiekunka z prawem jazdy – DODATKOWY BONUS

Telefon: 48327758870

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad