Wszystkie kategorie

Category : Inne

Praca dla opiekunki w Niemczech - szybko i pewnie - 4744zł

Data opublikowania: 01-03-2017 22:34:10 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 585 razy wyświetlane |

h4.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; }h4.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }

Jeżeli wyjazd traktujesz jak coś więcej niż pracę, a los
podopiecznego nie jest Ci obojętny.
Jeśli w swoje obowiązki
angażujesz się całym sercem, a bycie opiekunką osób starszych to
dla Ciebie nie zawód a powołanie.

Dołącz do naszego
zespołu profesjonalnych opiekunek i opiekunów osób starszych.

Miejsce pracy: Niemcy
KRAZ: nr 9102
praca stała

Wymagania

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Obowiązki

• Sprawowanie opieki w domach prywatnych nad osobami starszymi

Pomoc w codziennych czynnościach
• Prowadzenie gospodarstwa
domowego
• Dotrzymywanie towarzystwa

Mile widziane

• Posiadasz czynne prawo jazdy i nie boisz się jeździć

Posiadasz referencje i podziękowania od rodzin

Oferujemy

• Legalne zatrudnienie
• Odprowadzanie składki ZUS od 4263
złotych brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Dodatek za
czynne prawo jazdy - 50 Euro netto, co miesiąc do wynagrodzenia

Zwrot kosztów podróży - 120 Euro netto za kontrakt

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
• Bezpłatne zakwaterowanie i
wyżywienie
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę
koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika
pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za
każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od
nas 300 PLN.

Twoje CV powinno zawierać następującą
klauzulę:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych
przeze mnie dokumentach przez LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w
Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1 w celach związanych z
procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w
przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz.
2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich
oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest LogistykaPL Sp. z o.o. z siedzibą w
Koziegłowach przy ulicy Warszawskiej 1.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów.

Kontakt Work Service Express: Praca dla opiekunki w Niemczech - szybko i pewnie

Telefon: 48327758870

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad