Wszystkie kategorie

Category : Inne

Praca dla Parkieciarzy w Norwegii

Data opublikowania: 18-08-2017 19:30:52 | Imię i nazwisko: Katarzyna M. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 597 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na
stanowisko:

Parkieciarz
Norwegia

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym
językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiązków:

Kładzenie
parkietu, paneli podłogowych

Przygotowywanie
podłoża, przycinanie i obróbka materiału

Prace
wykończeniowe: montaż listew przypodłogowych, szlifowanie parkietu itp.

Oferujemy:

Legalna i sprawdzona praca w Norwegii

Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami

Możliwość
realizacji nadgodzin na wybranych projektach

Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Wymagania

Minimum 3-letnie, aktualne doświadczenie przy
układaniu parkietów – warunek konieczny

Posiadanie norweskiego numeru personalnego
(d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny

Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub
angielskiego

Prosimy o dołączenie do CV 3 numerów telefonów do
byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji

Mile widziane

Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii

Doświadczenie w kładzeniu
podłóg z PVC i linoleum

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z
dopiskiem

Parkieciarz - Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

Proszę
się upewnić, czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu
doświadczenia w Norwegii.

CBR
– Cross Border Recruitment Sp.z o.o

Mazurska 42, 70-424 Szczecin

70-302 Szczecin

Tel: +47 213 79 771

Tel. Kom.: +48 886 680 276

WWW: www.eucbr.pl

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst
jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt Katarzyna M.: Praca dla Parkieciarzy w Norwegii

Telefon: 886 680 276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad