Wszystkie kategorie

Category : Inne

Pracownik budowlany w ogrodnictwie

Data opublikowania: 04-01-2018 13:06:28 | Imię i nazwisko: Jobzone | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 814 razy wyświetlane |

Description

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

Praca w firmie ogrodniczej

Prace ogólnobudowlane przy wykroczeniach
ogrodów

Montowanie konstrukcji na podstawie projektu

Malowanie konstrukcji ogrodowych

Możliwe prace pomocnicze w ogrodnictwie

Wymagania:

Doświadczenie w branży ogólnobudowlanej

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętność pracy w grupie

Dokładność

Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Nadgodziny i premie

Praca min. 38-40 godzin tygodniowo

Pomoc w zakwaterowaniu

Umowa z pracodawcą belgijskim na belgijskich
warunkach

Osoby
zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na
Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy
sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o
umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r.,
poz.1182 ze zm.)”.

Nr certyfikatu:10320

Kontakt Jobzone: Pracownik budowlany w ogrodnictwie

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad