Wszystkie kategorie

Category : Inne

Wulkanizator

Data opublikowania: 04-01-2018 13:07:18 | Imię i nazwisko: Jobzone | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 687 razy wyświetlane |

Description

Miejsce
pracy:

Belgia

Obowiązki:

· Systematyczna wymiana opon (szybkie tempo)

· Kontrola jakości opon; analiza zużycia
opon/bieżnika

· Montaż, Demontaż i wyważenie opon

· Naprawa opony, która została odłączona od koła

· Demontaż opon z felg samochodowych

· Zrównoważyć samochód poprzez ustawienie
odpowiedniego ciśnienia w oponach

· Podnoszenie samochodów za pomocą podnośnika
lub dźwigu samochodowego

· Poprawna obsługa wszystkich narzędzi i maszyn

Wymagania:

· Doświadczenie zawodowe najlepiej
udokumentowane

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
francuskiego lub holenderskiego

· Znajomość obsługi następujących narzędzi: do
demontażu i montażu opon; do wyważenia opon; do pogłębiania bieżnika.

· Referencje ustne lub pisemne

· Przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Możliwe nadgodziny i premie

· Pomoc w zakwaterowaniu

· Pracę sezonową u pracodawcy belgijskiego na
belgijskich warunkach

· Możliwość pracy w kolejnych sezonach

Nie masz doświadczenia
na tym stanowisku zgłoś się na nasz kurs, po którym gwarantujemy zatrudnienie w
zawodzie

Osoby
zainteresowany prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, na adres e-mail: biuro@jobzone.pl lub kontakt telefoniczny: 609 461 000.

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/pracastrefa/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r.,
poz.1182 ze zm.)”.

Nr certyfikatu:10320

Kontakt Jobzone: Wulkanizator

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad