Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Inżynier Rozwoju – Urządzenia produkcyjne (m / f)

Data opublikowania: 24-06-2013 15:45:21 | Imię i nazwisko: Katarzyna Szeszula | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Niemcy | 745 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego niemieckiego klienta firma CBR
Cross Border Recruitment Sp. z o. o. poszukuje:

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w niemieckiej
renomowanej firmie z 10 lokalizacjami na terenie Niemiec

- zatrudnienie na niemieckich warunkach w
oparciu o umowę o pracę

- pełen etat

- okres próbny 6 miesięcy, kolejna umowa
na czas nieokreślony

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od
kwalifikacji dla osób bez doświadczenia 30- 35 tys. Euro brutto rocznie, dla osób
z doświadczeniem 40-60 tys. Euro brutto rocznie

- roczny grant w wysokości 1000 euro na
doszkalania

Zadania:

- Projektowanie i rozwój nowego typu urządzeń
produkcyjnych

- Analiza i projektowanie silników
liniowych, silników krokowych i serwerowych

- Tworzenie modeli 3D CAD

- Tworzenie wymagań i specyfikacji
systemowych do prawidłowego stosowania rozwiniętych napędów

- Monitorowanie prób urządzeń i wsparcie
przy przeprowadzaniu prób a także uruchomienie stworzonych komponentów w
zakładzie i u klienta

Profil:

- Ukończone studia inżynierskie w kierunku
Mechatronika, Budowa maszyn lub pokrewne

- Pierwsze doświadczenia zawodowe w
dziedzinie budowy maszyn, budowy urządzeń lub mechatroniki będą zaletą

- Dobra znajomość dziedziny technologii
napędowej i robotyki

- Obeznanie z systemem CAD 3D, jak również
doświadczenie w łączeniu rozmaitych napędów

- Dobra znajomość języka niemieckiego
(min. B2)

- Zaświadczenie o niekaralności

- Prawo jazdy kat. B mile widziane

Osoby
spełniające wymagania proszone są o przesłanie CV na adres: biuro@eucbr.pl

Katarzyna Szeszuła

Tel.: +48 784 495 684

E-Mail: biuro@eucbr.pl

CBR - Cross Border Recruitment Sp. z o.o.

ul.
Boh. Getta Warszawskiego
24c/202; 70-302 Szczecin

NIP 852-25-47-865; Regon 320606433;

Tel.: +48 784 495 684, +47 21 37 9771

Kontakt Katarzyna Szeszula: Inżynier Rozwoju – Urządzenia produkcyjne (m / f)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad