Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Konsultant ds. Wsparcia Systemów (tylko studenci z bardzo dobrym angielskim)

Data opublikowania: 17-07-2014 13:34:40 | Imię i nazwisko: Kamil Chomka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 904 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to międzynarodowa
firma z sektora inżynierii opartej na nowoczesnych technologiach, zajmująca
czołową pozycję w projektowaniu m.in. zautomatyzowanych systemów video-kontroli
wykorzystywanych w inżynierii kolejnictwa. Ponieważ rozwój światowej klasy
technologii wymaga zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy
bystrej i ciekawej nowych technologii osoby na stanowisko:

Konsultant ds.
Wsparcia Systemów (tylko studenci z
bardzo dobrym angielskim)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr referencyjny : WKCH14APLX

Obowiązki:

Sporządzanie analiz
i statystyk na bazie otrzymanych danych

Monitorowanie stanu
systemów i raportowanie o zauważonych odstępstwach i anomaliach

Udzielanie
technicznego wsparcia międzynarodowym klientom

Analiza
rzeczywistych zdjęć komponentów taboru kolejowego i ich ocena

Sporządzanie
okresowych raportów na temat znalezionych odstępstw

Wymagania:

Student poniżej 26.
roku życia- w trakcie nauki na kierunkach technicznych

Biegła znajomość
języka angielskiego

Komunikatywność,
umiejętność pracy z Klientami (mile widziane doświadczenie w Call Center)

Sprawna obsługa
arkuszy kalkulacyjnych (np. Excel)

Gotowość do pracy w
niestandardowych godzinach

Dobre zorganizowanie
pracy własnej

Chęć do nauczenia
się obsługi nowego systemu komputerowego

Klient oferuje:

Duże możliwości
rozwoju w zależności od potencjału pracownika

Bardzo atrakcyjne
wynagrodzenie

Udział w ciekawych
międzynarodowych projektach

Elastyczny czas
pracy (zmiany w niestandardowych godzinach)

Pracę w środowisku
życzliwych profesjonalistów chętnych do przekazania wiedzy

Pracę w nowoczesnej,
dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.chomka@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie aplikacji nr ref:
Nr
referencyjny : WKCH14APLX

Telefon kontaktowy: 22 862 72 50

Prośba o umieszczenie na CV
klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Kamil Chomka: Konsultant ds. Wsparcia Systemów (tylko studenci z bardzo dobrym angielskim)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad