Wszystkie kategorie

Category : Inżynienia

Technolog Produkcji ( prod. Parafinowe)

Data opublikowania: 09-04-2014 14:01:11 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: podlaskie | Miejsce: Bielsk Podlaski | 773 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to firma działająca na rynku od ponad 12 lat. Podstawowa
działalność firmy opiera się na przetwórstwie i sprzedaży parafin oraz jej
pochodnych. Produkty firmy ,
charakteryzują się wysoką jakością i jest
wykorzystywane do produkcji świec, zniczy oraz w innych gałęziach przemysłu
takich jak drzewny, chemiczny, kosmetyczny czy farmaceutyczny.

Do swojego prężnie
działającego zakładu zlokalizowanego na Podlasiu, poszukuje specjalisty na stanowisko Technologa
Produkcji.

Region: podlaskie

Numer referencyjny: SK14W

Opis stanowiska:

Nadzór nad procesem produkcyjnym
min. anty-zbrylantów do nawozów sztucznych, i innych produktów,

ustalanie receptur, szukanie rozwiązań, nadzór nad laboratorium,

Udoskonalanie receptur emulsji parafinowych ( emulsji drzewnych)

bieżące nadzorowanie i usprawnianie procesu technologicznego w
powierzonym obszarze

opracowywanie dokumentacji technologicznej i nadzór nad jej
aktualizacją

identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych

stała współpraca z Działem jakości i rozwoju produktów

współtworzenie i udoskonalanie portfolio produktowego firmy.

Wymagania:

wykształcenie wyższe petrochemiczne, chemiczne

Doświadczenie na stanowisku technologa min 3 lata

umiejętność planowania i przewidywania

gotowość do nauki i zaangażowanie w powierzone obowiązki

bardzo dobra znajomość języka
angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy:

zdobycie cennego doświadczenia w znanej, stale rozwijającej się
firmie

uczestnictwo w ambitnych projektach

atrakcyjne warunki współpracy i system premiowy.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

s.kublik@jobfinder.pl

Telefon
kontaktowy: 0-22 862 72 50, www.jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Jobfinder: Technolog Produkcji ( prod. Parafinowe)

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad