Wszystkie kategorie

Category : Praca

Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 27-09-2017 15:16:57 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 463 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Nr ref: KfzKierDe/1/2017

Zakres obowiązków:

- najważniejszy cel to długofalowe i trwałe zadowolenie klientów

- gwarancja płynności wewnętrznych procesów oraz standardów jakości

- fachowa obsługa oraz wsparcie naszych pracowników oraz uczniów

- prowadzenie pracowników zorientowane na sukces oraz motywację do pracy

- doradztwo dla pracowników oraz kierownictwa firmy w kwestiach technicznych oraz propozycji polepszenia sprawności codziennej działalności

Wymagania:

- ukończone studia na kierunku technik/mechanik, egzamin mistrzowski

- pierwsze doświadczenie w zarządzaniu

- chęć do częstych kontaktów z klientami, empatia oraz zadowolenie ze współpracy z klientami

- znajomość rynku marek VW oraz Audi dodatkowymi atutami

- znajomość j. niemieckiego na dobrym poziomie

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KfzMech/De/1/2017

Kontakt Lupa Personal: Kierownik warsztatu pojazdów samochodowych/Technik mechanik - niemieckie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad