Wszystkie kategorie

Category : Praca

Koordynator salonu

Data opublikowania: 20-03-2017 11:23:05 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 671 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to kluczowy dostawca kamienia naturalnego
na rynku polskim od 2004 roku. Firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu
i obróbce kamienia naturalnego, która konsekwentnie od lat kreuje modę na
kamień wprowadzając na rynek polski nowe, unikatowe kamienie naturalne, które
zdobią wnętrza wielu domów, ekskluzywnych rezydencji, hoteli i obiektów
użyteczności publiczne. Kamień ten sprowadzany jest z
najdalszych zakątków świata. Do swojego zespołu ekspertów firma poszukuje
osobę, która jest pasjonatem wystroju wnętrz i będzie zainteresowana pracą na
stanowisku:

Koordynator
salonu

Nr Ref: WMS17SRSS

Warszawa

Obowiązki:

Eksponowanie i doradzanie
klientom w wyborze kamienia naturalnego.

Zapewnienie wysokiego
poziomu obsługi klientów salonu oraz wspieranie personelu w jego działaniach.

Zarządzanie przestrzenią
salonu, prowadzenie kalendarza i koordynowanie pracy zespołu.

Obsługa przychodzących
połączeń telefonicznych oraz odpowiadanie na wiadomości Klientów.

Zarządzanie zapasami
salonu i zamawianie niezbędnych materiałów.

Wymagania:

Min. 3 lata doświadczenie
w sprzedaży i obsłudze klienta.

Pozytywne nastawienie do
pracy, cierpliwość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Dobra znajomość
obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).

Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętność wyznaczania
priorytetów realizacji zadań oraz zarządzania.

Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i umiejętność szybkiego
przyswajania nowej wiedzy.

Znajomość języka
angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

Rozwojowe, stabilne i
zgrane środowisko pracy.

Możliwość rozwijania
pasji i zainteresowania architekturą wnętrz.

Możliwość ciągłego podnoszenia
kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia zawodowe.

Atrakcyjny system
wynagrodzenia.

Nowoczesne narzędzia
pracy.

Zainteresowane
osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty: WMS17SRSS

Prośba o dodanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Marta Stępień: Koordynator salonu

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad