Wszystkie kategorie

Category : Praca

Malarz - austriackie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 17-09-2017 21:14:44 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 489 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera, poszukuje pracowników na stanowisko:

Malarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:

- malowanie elewacji

- malowanie mieszkań

Wymagamy:

- komunikatywnej/dobrej znajomości języka niemieckiego

- doświadczenia na w/w stanowiskach

- posiadania podstawowych narzędzi wykorzystywanych w pracy

- własnego samochodu (możliwość zabrania na kontrakt)

- mile widziane świadectwo ukończenia szkoły o profilu malarz lub dyplom czeladnika/mistrza w tym zawodzie

Oferujemy:

- zatrudnienie na austriackich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV - Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny MAL/AT/2017

Kontakt Euro Labora: Malarz - austriackie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad