Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Pracownik Call Center Görlitz/Niemcy

Data opublikowania: 26-06-2013 13:57:14 | Imię i nazwisko: Dorota Waszczyk | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: Gdańsk | 1202 razy wyświetlane |

Description

Pracownik
Call Center Görlitz/Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- kontakt telefoniczny z klientami

WYMAGANIA:

- bardzo dobra/biegła znajomość języka niemieckiego

- podstawowa znajomość języka angielskiego

- aktywność i inicjatywa w kontaktach interpersonalnych.

OFERUJEMY:

- atrakcyjną pracę, dającą możliwości doskonalenia języka
niemieckiego i kompetencji społecznych w kontaktach z klientami zagranicznymi

- przeszkolenie na koszt pracodawcy

- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

- wynagrodzenie w wysokości 8,50 euro brutto za godzinę

- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- załatwienie wszystkich formalności związanych z
rozpoczęciem pracy w Niemczech

CV w języku polskim i niemieckim prosimy kierować na adres
Agencji Zatrudnienia dorota@factory600.com,
telefon kontaktowy + 48 882 107 007

Kontakt Dorota Waszczyk: Pracownik Call Center Görlitz/Niemcy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad