Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Social Media & Market Research Manager

Data opublikowania: 26-08-2014 10:45:28 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 750 razy wyświetlane |

Description

Nasz klient
to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, międzynarodowych firm oferująca
przejazdy międzymiastowe na terenie całej Polski oraz przejazdy dalekobieżne do
takich miast Unii Europejskiej, jak Praga, Wiedeń, Berlin. Posiada wysokiej
klasy flotę pojazdów, na których pokładzie można znaleźć takie udogodnienia,
jak darmowe Wi-Fi, klimatyzację,
toalety, regulowane fotele, pasy
bezpieczeństwa, oraz udogodnienia dla pasażerów niepełnosprawnych. Firma
zatrudnia tylko wykwalifikowanych kierowców. Obecnie do swojego zespołu poszukuje osoby na
stanowisko:

Social Media &
Market Research Manager

Nr. Ref:
WSK14SMMPB

Miejsce
Pracy: Warszawa

Obowiązki:

Planowanie i realizacja kampanii marketingowych i
komunikacyjnych w ramach założonego budżetu,

Zarządzanie oraz analiza kampanii Social Media; wprowadzanie
zmian przygotowywanie rekomendacji,

Monitorowanie trendów narzędzi Social Media, aplikacji, kanałów,
projektowania oraz strategii,

Przeprowadzanie analizy sytuacji
rynkowej/konkurencji i przygotowanie zaleceń opartych na wszystkich dostępnych danych rynkowych
a także tych dostępnych wewnątrz firmy,

Projektowanie i analiza badań konsumenckich oraz planowanie i
kontrola działań tym zakresie,

Koordynacja kampanii emailinowych,

Ścisła współpraca z różnymi Departamentami w celu monitorowania,
raportowania i poprawiania satysfakcji klientów,

Działania na rzecz poprawy pozycji produktu na rynku,

Współpraca z mediami i prasą w Polsce i za granicą.

Wymagania:

Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym
stanowisku, najlepiej w przedsiębiorstwie oferującym usługi online,

Doświadczenie w
prowadzeniu badań rynkowych w odniesieniu do planowanych i wdrażanych kampanii
marketingowych, a także badań satysfakcji Klienta,

Doświadczenie w komunikacji z mediami,

Rozumienie mediów społecznościowych,

Biegła znajomość języka
angielskiego,

Doskonała organizacja pracy oraz dobre umiejętności
interpersonalne i komunikacyjne,

Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

Umiejętności prezentacji i negocjacji,

Umiejętność zarządzania, kreatywność, asertywność

Klient Oferuje:

Stabilne zatrudnienie

Praca w młodym zespole

Możliwości rozwoju

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WSK14SMMPB

Prosimy o umieszczenie
na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926.”

Kontakt Sylwia Kublik: Social Media & Market Research Manager

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad