Wszystkie kategorie

Category : Marketing

Specjalista ds.Social Media

Data opublikowania: 23-03-2017 11:51:24 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 930 razy wyświetlane |

Nasz Klient od 1987 roku, dzięki fuzji nauki, technologii i talentu artystycznego, tworzy powierzchnie z kwarcu, które są nie tylko piękne dla oka, ale również mają zastosowanie w wykończeniu wnętrz oraz są bardzo praktyczne. Będąc organizacją międzynarodową, notowaną na NASDAQ, nasz Klient dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Dla swojego międzynarodowego zespołu ekspertów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds.Social Media (praca dla studenta)

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: WWW17SMMQ

Jeśli poszukujesz mozliwości rozwoju zawodowego i rozpczęcia przygody z social media ta oferta jest dla Ciebie!

Opis stanowiska:

·Prowadzenie profili w social media dla projektów kampanii Klienta,

·Tworzenie strategii narracji w mediach społecznościowych dotyczących kampanii społecznych w social media (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram),

·Monitorowanie, analiza skuteczności i optymalizacja kampanii,

·Analiza trendów social media i nowych możliwości,

·Tworzenie atrakcyjnych treści na strony internetowe,

Wymagania:

·Dobra znajomość mediów społecznościowych, m.in. Facebook, Instagram, Twitter od strony prowadzenia fanpage’a,

·Doświadczenie w tworzeniu contentu w mediach społecznościowych i zarządzaniu profilem,

·Zainteresowanie nowymi mediami, znajomość trendów i najnowszych rozwiązań w obszarze social media,

·Dobra znajomość języka angielskiego,

·Samodzielność i zdolność do szybkiego uczenia się,

Oferujemy:

· Pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach pracy,

· Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

· Możliwość pracy zdalnej bądź w siedzibie firmy na pełny lub niepełny etat (elastyczny tryb pracy)

· Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: w.wilga@jobfinder.pl,

prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW17SMMQ

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Weronika Wilga: Specjalista ds.Social Media

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad