Wszystkie kategorie

Category : Praca

Mechanik pojazdów samochodowych - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 27-09-2017 15:17:37 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 502 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Mechanik pojazdów samochodowych

Miejsce pracy: Lörrach (Baden-Württemberg)

Nr ref: KfzMech/De/1/2017

Zakres obowiązków:

- samodzielna diagnoza i naprawa pojazdów

- przeprowadzanie kontroli i badań technicznych zgodnie z przepisami (np. kontrola spalin)

- osoba do kontaktu w sprawach dotyczących diagnostyki i napraw w warsztacie

- pewne obchodzenie się z nowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi (opartymi o diagnostykę komputerową)

- instalacja wyposażenia/dodatków (np. systemy multimedialne, ogrzewanie postojowe)

Wymagania:

- ukończone studia na kierunku mechatronik pojazdów samochodowych

- solidne doświadczenie

- bardzo dobra znajomość branży oraz zainteresowanie innowacjami technicznymi

- umiejętność analitycznego, logicznego myślenia oraz systematyczna, efektywna praca

- wyraźne ukierunkowanie na klienta

- umiejętność pracy w zespole oraz wysoka motywacja pracy

- zaangażowanie, gotowość do nauki oraz nastawienie na osiąganie sukcesów

- znajomość j. niemieckiego na średnim poziomie

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: KfzMech/De/1/2017

Kontakt Lupa Personal: Mechanik pojazdów samochodowych - niemieckie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad