Wszystkie kategorie

Category : Praca

Mechanik samochodowy, Holandia

Data opublikowania: 25-08-2016 18:57:11 | Imię i nazwisko: Leszek Gregorczyk | Lokalizacja: pomorskie | Miejsce: ’s-Hertogenbosch | 502 razy wyświetlane |

Praca dla mechaników samochodowych z doświadczeniem. Miejsce pracy:
Brabancja Północna.

Zakres obowiązków:

- naprawa oraz ocena stanu technicznego pojazdów;

- montaż i demontaż karoserii oraz części metalowych;

- przygotowywanie samochodów do malowania;

- odzyskiwanie części z aut powypadkowych.

Wymagania:

- 3-letnie doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego;

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

- prawo jazdy kategorii B (od minimum 12 miesięcy);

- mile widziana umiejętność spawania.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- wynagrodzenie 1732 EUR miesięcznie netto (wypłacane w tygodniówkach);

- dodatki za pracę w nadgodzinach (128% stawki godzinowej);

- zakwaterowanie;

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem
zatrudnienia;

- opiekę polskiego koordynatora.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres cv@personicon.pl

Kontakt Leszek Gregorczyk: Mechanik samochodowy, Holandia

Telefon: 696 464 932

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad