Wszystkie kategorie

Category : Praca

Monter rusztowań Norwegia

Data opublikowania: 24-06-2016 12:07:53 | Imię i nazwisko: CBR | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 472 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Legalna, stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, rusztowania podwieszane.

Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii – Oslo, Kristiansand,
Bergen oraz Stavanger

Oferujemy:

– Wynagrodzenie 170 – 181,40 Nok/godz.

– Możliwość realizacji nadgodzin

– Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

– Zatrudnienie na norweskich warunkach oraz stałe zatrudnienie po przejściu
okresu próbnego.

-Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

– 25 wolnych etatów dla monterów rusztowań.

Dla osób nie znających języka obcego, proponujemy płatne kursy w
Szczecinie.

Wymagania

– Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

– Paragraf 46c

– Norweski numer personalny (osoby bez numeru personalnego niestety nie będą
brane pod uwagę – względy formalne związane z trybem przyznania karty budowlanej)

– Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter

(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w
celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Mile widziane

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny
samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem

Monter rusztowań – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border
Recruitment GmbH

Mazurska 42

70-424 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Kontakt CBR: Monter rusztowań Norwegia

Telefon: 886680276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad