Wszystkie kategorie

Category : Praca

Norwegia. Monter rusztowań

Data opublikowania: 08-02-2018 10:04:01 | Imię i nazwisko: Maciej W. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 707 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Monter rusztowań Norwegia

Obowiązki:

Montowanie rusztowań typu Haki, Plettac, Lahyer.

Praca na fasadach w największych miastach w Norwegii – Oslo, Trondheim

Oferujemy:

Wynagrodzenie 181,50 - 190 Nok/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin

Organizujemy zakwaterowanie (płatne przez pracownika)

Zatrudnienie na norweskich warunkach oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.

Data rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Paragraf 46c

Norweski numer personalny

Referencji potwierdzających doświadczenie zawodowe jako monter

(Prosimy o dołączenie do CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji).

Mile widziane

Zgłoszenia osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem

Monter rusztowań – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o. o.

Mazurska 42

70-424 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt Maciej W.: Norwegia. Monter rusztowań

Telefon: 886 680 276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad