Wszystkie kategorie

Category : Praca

Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 16-08-2017 09:24:07 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 479 razy wyświetlane |

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Niemcy - Northeim

Zakres obowiązków:

- obsługa maszyn CNC

Wymagania:

- doświadczenie na w/w stanowisku

- wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne/ukończony kurs

- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferujemy:

- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

- niemieckie warunki zatrudnienia

- pełen pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV wraz ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/DE/2017

Kontakt Euro Labora: Operator maszyn CNC - niemieckie warunki zatrudnienia

Telefon: 324172056

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad