Wszystkie kategorie

Category : Personel

Asystentka Prezesa Zarządu - 1zł

Data opublikowania: 28-11-2012 13:49:24 | Imię i nazwisko: Personnel Multiservice | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 773 razy wyświetlane |

Nasz Klient - wrocławska firma - oddział zachodniego koncernu, zatrudni kompetentną osobę na stanowisko Asystentki Prezesa Zarządu.

Cel stanowiska:
Celem stanowiska jest takie maksymalne odciążenie czasowe oraz przełożonego by zapewnić mu możliwie najsprawniejsze wypełnianie istotnych zadań i obowiązków. Osoba zatrudniona jako asystentka zarządu jest zaangażowana w aktywny rozwój jak i realizację projektów organizacyjnych jak i strukturalnych, zorientowana jest na cele i wyniki. Jako jednostka łącząca współpracowników z zarządem firmy dba o sprawną komunikację pomiędzy nimi. Zatrudniona dba o wizerunek firmy wobec osób zewnętrznych, odpowiada za aktywne planowanie i organizację oraz niezakłócony przebieg podróży służbowych przełożonego dbając o rezerwacje.

Zadania:
1. Codzienna analiza korespondencji
2. Aktywne planowanie, Nadzór oraz Koordynacja terminów i zadań Zarządu, planowanie podrozy Przelozonego i zestawianie dokumentacji zwiazanej z podrozami (Terminy, prezentacje, maile, tickety, rezerwacje, To Dos z poprzednich terminow)
3. Przygotowywanie konferencji, rozmów grupowych, narad, itp.
4. Aktywna praca nad kalendarzem Przełożonego
5. Tworzenie raportów o obrotach, DB, kosztach dla Zarządu oraz analiza odchyłek co do planów
6. Zestawianie i koordynacja danych „Kennzahlen„
7. Systematyczne pielęgnowanie i aktualizacja schematów organizacyjnych
8. Uzupełnianie listy To Do oraz aktywna praca nad nią
9. prezentacja BVP, BRU, OE na zebraniach zarządu w Bielefeld
10. systematyczne zestawianie informacji gospodarczych dotyczących Polski, Rosji – z Newsletterów wewnętrznych, zewnętrznych, wyszukiwanie stron internetowych
11. Miesięczna analiza kosztów dla zdefiniowania faktur we własnym zakresie albo egzekwowanie z innych działów (wg. ustaleń z Zarządem)
12. Aktywna organizacja przebiegu pobytu na miejscu gości koncernowych oraz innych gości przełożonego, współpraca z innymi działami co do definicji standardów przebiegu wizyt osób zewnętrznych w firmie
13. Regularny kontakt z asystentkami w koncernie w Niemczech w celu ciągłego ulepszania procesów w zakresie asystencji.

Wymagania:
1/ wyższe wykształcenie
1/ doświadczenie na podobnym stanowisku 3 - 5 lat
2/ biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego

Oferujemy: umowa o pracę, dobre warunki płacowe

Aplikacje prosimy przesyłać: pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Kontakt Personnel Multiservice: Asystentka Prezesa Zarządu

Telefon: 506590141

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad