Wszystkie kategorie

Category : Praca

Pracownik biurowy/Doradca klienta - niemieckie warunki zatrudnienia

Data opublikowania: 27-10-2017 13:06:40 | Imię i nazwisko: Lupa Personal | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 514 razy wyświetlane |

Agencja Zatrudnienia Lupa-Personal (o nr certyfikatu: HR 21670) dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik biurowy/Doradca klienta

Miejsce pracy: Niemcy - Schlitz (Hessen)

Nr ref: BK/De/1/2017

Obowiązki:

- doradztwo i opieka nad klientem telefonicznie oraz mailowo

- opracowywanie zleceń w systemie ERP

- opracowywanie korespondencji zwrotnej oraz reklamacji

- komunikacja ze zleceniobiorcami

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i j. polskiego w mowie i piśmie

- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze (użycie 10 palców)

- biegłość w obsłudze systemu ERP

- całkowita orientacja na klienta i serwis

- umiejętność pracy zespołowej oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- pełny pakiet socjalny

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy profil@lupa-personal.de w temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: BK/De/1/2017

Kontakt Lupa Personal: Pracownik biurowy/Doradca klienta - niemieckie warunki zatrudnienia

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad