Wszystkie kategorie

Category : Praca

Pracownik myjni - praca w Norwegii

Data opublikowania: 24-05-2017 11:07:54 | Imię i nazwisko: Katarzyna M. | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 498 razy wyświetlane |

Description

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Pracownik myjni Norwegia

z komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim

Obowiązki:

– Dbanie o
swoje stanowisko pracy

– Mycie i
przygotowanie samochodów osobowych

– Utrzymanie
powierzonego mienia w pełnej sprawności

– Dbałość o
utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z
norweskimi standardami oparte o podstawę oraz premie jakościowa oraz ilościową

– Możliwość realizacji nadgodzin na
wybranych projektach

– Pomoc w zakwaterowaniu

– Zatrudnienie na norweskich warunkach

Wymagania:

– Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

– Doświadczenie w pracy na myjni samochodowej

– Kultura osobista

– Umiejętność pracy w zespole

– Umiejętność pracy pod presją czasu

– Dokładność, sumienność, samodzielność

– Sprawność fizyczna, szybkość w działaniu

– Komunikatywna
znajomości języka norweskiego lub angielskiego – wymóg konieczny

Prosimy o dołączenie do
CV numeru telefonu do 3 byłych pracodawców, w celu sprawdzenia referencji.

Mile
widziane

-Zgłoszenia
osób przebywających na terenie Norwegii.

Osoby zainteresowane
prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem:

Pracownik myjni – Imię i Nazwisko na adres: biuro@cba-eu.com

CBR
– Cross Border Recruitment Sp.z o.o

Mazurska 42,

70-424 Szczecin

www.eucbr.pl

+48 886 680 276 (Pon-Pt
8.00-16.00)

Prosimy
o załączenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r.
poz. 922).

Kontakt Katarzyna M.: Pracownik myjni - praca w Norwegii

Telefon: 886 680 276

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad