Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Accountant (Treasury)

Data opublikowania: 02-04-2015 11:16:57 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 1167 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80
krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą
suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: WWW15APAHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Pełna obsługa procesu,

Procesowanie i weryfikacja faktur,

Audyt dokumentów,

Sporządzanie raportów zgodnie z procedurami
i zasadami firmy,

Cotygodniowe uzgadnianie poprawności salda
bankowego i księgowego,

Współpraca z zakresie księgowości z
zagranicznymi biurami,

Współpraca z zespołem AP, Treasury,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (matematyka,
finanse, angielski, itp.),

Doświadczenie na podobnym stanowiski min. 2
lata,

Wiedza z zakresu księgowości,

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
bądź francuskiego,

Biegła znajomość obsługi MS Office,

Umiejętność pracy w zespole,

Umiejętności analityczne i szybkiego uczenia
się,

Mile widziane kursy z zakresu księgowości,

Oferujemy:

  • Stabilne
    warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,

  • Możliwość
    ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie,

  • Możliwość
    rozwoju,

  • Dynamiczną
    atmosferę,

  • Nowoczesne
    środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:

w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru
referencyjnego: WWW15APPHB

(z
dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr
101, poz. 926)”

Kontakt Weronika Wilga: Accountant (Treasury)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad