Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

Asystent/-ka ds. księgowości

Data opublikowania: 01-04-2015 11:11:55 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 954 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to Firma deweloperska,
która działa od 14 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej
jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W
związku z rozwojem Firmy poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WWW15AKSB

Zakres obowiązków:

Wsparcie Działu
Finansowego,

Wprowadzanie danych
do systemu,

Proces fakturowania,

Obsługa procesu płatności electronic
banking,

Przygotowywanie dokumentacji
bankowej,

Współpraca z
Zarządem Firmy,

Inne prace księgowe
oraz administracyjne,

Wymagania:

Doświadczenie na analogicznym stanowisku min. pół roku,

Wyższe wykształcenie ekonomiczno-finansowe,

Znajomość podstaw Kodeksu Spółek Handlowych,

Znajomość podstaw rachunkowości,

Podstawowa znajomość obsługi bankowości elektronicznej,

Biegła znajomość obsługi
komputera,

Dokładność i sumienność,

Język angielski w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy:

Pracę na
pół etatu,

Umowę o pracę,

Stabilne zatrudnienie,

Rozwojowe, profesjonalne, rozwojowe
środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie
wiadomości nr ref: WWW15AKSB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie
Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: Asystent/-ka ds. księgowości

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad