Wszystkie kategorie

Category : Rachunkowość

GL Accountant (EMEA)

Data opublikowania: 04-07-2014 14:03:31 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 766 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie
suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w
Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: WSK14GLAHB

Miejsce
pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

Pomoc w zarządzaniu centrum controllingu i księgowości w regionie EMEA,

Zapewnienie terminowości oraz zgodności raportowania EMEA z
polityką firmy i panującymi w niej standardami rachunkowości oraz procedurami,

Zapewnienie poprawnego wprowadzania zapisów i dokumentów
finansowych do systemu Hyperion,

Raportowanie do EMEA Regional Accounting
Manager oraz EMEA Regional Reporting Analyst,

Współpraca z działem finansowym, audytu wewnętrznego oraz
znajdującymi się w USA działami Finansów Korporacyjnych i Podatkowym.

Wymagania:

Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze finansów lub
rachunkowości w międzynarodowej firmie, najlepiej amerykańskiej,

Dobra znajomość prawa podatkowego w zakresie podatków lokalnych
oraz dochodowych, GAAP i US GAAP,

Udokumentowane kwalifikacje (na przykład w postaci certyfikatów),

Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

Doświadczenie w używaniu i wdrażaniu systemów ERP (najlepiej Oracle) oraz systemów
konsolidacyjnych (najlepiej Hyperion),

Biegłość w obsłudze komputera, w tym przede wszystkim doskonała
znajomość programów Excel oraz Access

Umiejętność profesjonalnej komunikacji z kadrą zarządzającą,
pracownikami działu finansów oraz innymi departamentami w firmie.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku
pracy,

Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in.
poprzez szkolenia,

Atrakcyjne wynagrodzenie, korzystne warunki socjalne i pakiet
benefitów,

Dynamiczną atmosferę,

Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14GLAHB

Oraz
dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: GL Accountant (EMEA)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad