Wszystkie kategorie

Category : Restauratorstwo

Kierownik sali

Data opublikowania: 20-01-2016 13:46:31 | Imię i nazwisko: Marta Stępień | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 967 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, do nowo otwieranej restauracji azjatyckiej
w Warszawie zlokalizowanej na Mokotowie, poszukujemy ambitnej i profesjonalnej
osoby na stanowisko:

Nr ref: WMS16WKS

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

· Dbanie o najwyższą jakość oferty gastronomicznej i kształtowanie bardzo dobrych relacji z klientami restauracji· Zarządzanie i kontrola stanów magazynowych · Organizacja i kontrola kilkuosobowego zespołu pracowników restauracji, egzekwowanie od personelu ustalonych standardów · Monitorowanie pracy personelu kuchni· Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników· Nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi gości zgodnych z wymaganiami· Kontrola nad zużyciem surowca i towarów gastronomicznych· Prowadzenie rozliczeń dziennych utargów· Zarządzanie sprzętem gastronomicznym oraz kontrola zasobów restauracji· Zaangażowanie w akcję promocyjną restauracji Wymagania:· Mile widziane wykształcenie gastronomiczne· Doświadczenie na podobym stanowisku· Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem pracowników· Praktyczna wiedza w zakresie obsługi konferencji, bankietów i cateringu · Zorientowanie na wysokie standardy obsługi klienta.· Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego· Kreatywność i chęć rozwoju zawodowego· Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

    Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    pracy
    Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie
    profesjonalistów
    Przyjazną atmosferę pracy
    Nowe wyzwania i możliwości stabilnego
    rozwoju kariery
    Pracę na pełen eteat w wymiarze zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WMS16WKS

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Marta Stępień: Kierownik sali

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad