Wszystkie kategorie

Category : Restauratorstwo

Manager Restauracji

Data opublikowania: 18-09-2015 11:59:42 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 939 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, będącego właścicielem restauracji azjatyckich
w Warszawie, do nowo otwieranej restauracji
o powierzchni ok. 200 m2, zlokalizowanej na Mokotowie, poszukujemy ambitnej, innowacyjnej,
profesjonalnej osoby na stanowisko:

Nr ref: WWW15WMR

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

· Całościowe zarządzanie restauracją i jej zespołem.· Zapewnienie wysokiej jakości produktów i usług gastronomicznych.· Zarządzanie działem zaopatrzenia· Maksymalizacja przychodów poprzez wdrażanie nowych działań marketingowych i promocyjnych.· Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze gastronomii.· Organizowanie pracy w podległych działach. · Rekrutacja, szkolenia i zarządzanie podległym personelem.· Zapewnienie wzorowej współpracy z Właścicielami Firmy. Wymagania:· Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku restauratorskim lub gastronomii hotelowej.· Doświadczenie w organizowaniu imprez gastronomicznych dla dużych grup.· Wiedza z zakresu tworzenia budżetów, doświadczenie w pracy z raportami finansowymi.· Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe.· Bardzo dobra znajomość zagadnień gastronomicznych, systemu HACCP, kalkulacji i ewidencji gastronomicznej, magazynowej.· Bardzo dobre umiejętności organizacyjne.· Umiejętność budowania i motywowania zespołu pracowników do osiągania jak najlepszych rezultatów.· Samodzielność w podejmowaniu decyzji.· Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu i zadań.· Otwartość na zmiany, operatywność, kreatywność.· Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.· Pasja do pracy w gastronomii.

Oferujemy:

    Pracę
    w prestiżowej restauracji w bardzo popularnej lokalizacji, w profesjonalnym
    zespole.
    Możliwość
    rozwoju zawodowego.
    Stabilne
    warunki zatrudnienia i wynagradzania.

Zainteresowane
osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW15WMR

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Weronika Wilga: Manager Restauracji

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad